Let balónem jako dárek nejen pod vánoční stromeček

Z důvodů vyššího počtu čekajících zákazníků na let NOVÉ OBJEDNÁVKY NEPŘIJÍMÁME. 

Nabízíme dárkový certifikát na let balónem POHODA. Darujte skvělý zážitek. Darujte let nad Vysočinou. Darujte zážitek letět jak pták krajinou. Obdarovaný se bude vznášet v oblacích, bude v tichosti pozorovat vše kolem a pod sebou, zažije něco co ještě určitě nezažil.

Při zakoupení letenky můžete požádat o vystavení Dárkového poukazu na let, který můžeme doplnit o jméno obdarovaného. Letenka i poukaz platí 1 rok po zakoupení.

Skvělý vánoční dárek

Let balónem je možné darovat i k Vánocům pod stromeček. Samotný let se pak uskuteční v jarním nebo letním období za pěkného počasí.

Dárek na poslední chvíli

Nevíte co máte dát za dárek a nemáte již mnoho času? Tento dárek můžete mít během několika minut a zaplatíte za něho až budete mít čas. Jak to funguje? Vyplníte jméno obdarovaného a emailovou adresu, kam chcete doručit certifikát. Obratem Vám přijde barevný certifikát emailem, který si následně můžete doma vytisknout. Vlastní letenku, která je potřeba k uplatnění certifikátu a vlastnímu letu si můžete zakoupit až následně a obdarovanému ji dát později.

Tištěný dárkový certifikát

Dárkový certifikát si můžete vytisknout sami nebo Vám ho barevně vytiskneme a předáme při zakoupení letenky. Pokud chcete certifikát vytištěný od nás, tak nás prosím předem před zakoupením letenky informujte, abychom ho mohli dopředu vytisknout.

Vystavit dárkový certifikát na let balónem

Dárkový certifikát na let balónem POHODA


Kontakt

Ostrov Pohoda s.r.o.
Vladan Caha
objednávky letů
602 265 265
Piloti:
Ing. Petr Klička
Ladislav Kouba
Nikola Kličková

 

Ostrov Pohoda s.r.o.